2013-03-09

Garažo duobė. Kasimas.

Jau keletą kartų teko tvarkyti automobilius namo garaže ir kai kurių darbų negalėjau padaryti nes nėra garažo duobės. Artimiausiu metu reiks betonuoti grindis name. Iki šių darbų nutariau pasidaryti betonuotą duobė garaže. Pagooglinau kas ir kaip... ir pradėjau daryti :) Baigtos duobės plotis bus 90cm, gylis man iki peties t.y. 170cm, ilgis 360cm. Ilgį būčiau daręs kuo ilgesnį, bet dėl smėlyje esančių kanalizacijos vamzdžių ir elektros kabelių esu apribotas.

Kasu duobę visom kryptim didesnę ant 20cm. Garažo grindys bus su nedideliu nuolydžiu link įvažiavimo. Duobės viršsus bus lygiai su garažo grindim. Su vivutėm atsižymių reikiamą plotį ir ilgįŽemiau matosi kaip užgriuvo duobės kraštas. Viršuje yra apie 70-80cm smelio, o giliau molis. Smėlis nesilaiko, griūną, todėl padariau klojinius iš likusiu pamato klojinių. Kol juos sudėjau, išlygiavau, duobė vėl buvo užversta smėliu. Šiek tike bus bereikalingo darbo. Reikėjo klojinius susidėt iš pat pradžių.
 
 
Duobė beveik baigta. Liko išlyginti šonus, įrengti dugno drenažą, padaryt smėlio pagalvę dugne,  sukloti plėvelę, išbetonuoti dugną, sudėti armaturos tinklą, vidinius klojinius, ruošti betoną, suleisti metalinius kampuočius duobės perimetru viršuje. Visai nebedaug :) Tik va bėda, kad už lango -15C :(  
4 komentarai:

 1. Anonimiškas2013-03-09 17:07

  Geras dalykas yra dobie , padeda sutaupyti :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2014-12-08 23:55

  noriu ir as duobes,bet nesiryztu kasti pats.Gal zinot pas ka kreiptis,kad iskastu...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš vis galvoju, kad reikia ir man pasiryžti padaryti šį darbą. Bet gal šiek tiek vėliau...

  AtsakytiPanaikinti
 4. geriau nusipirkti zirklini keltuva, kuris pilnai isileidzia i grindis.

  AtsakytiPanaikinti